| 愛日本 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete!:
-E adevarat ca doar cand iti vine ciclul iti cresc sanii mai mari?
-E adevarat ca atunci cand iti vine ciclul te ingrasi?:S
Fundaa:X

9 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Deja cand ti-a venit ciclul, e clar ca te afli undeva in primul sfert al etapei de dezvoltare, dupa asta o sa iti creasca sanii mai mult, asta poate fi in orice zi nu doar in zilele neplacute.
Si cand iti vine ciclul nu te ingrasi, ci mai degraba ti se dezvolta soldurile. Bine, asta nu inseamna ca nu te poti ingrasa chiar deloc tongue

| Hmmmm a răspuns:

Inainte de a fi la menstruatie ai spm.adica simdrom premenstrual.
asta insemna ca te doare burta, esti mult mai irascibila, simti nevoia sa mananci dulciuri, ti se umfla sanii.sanii nu cresc cand esti la menstruatie, ele se umfla.
nu te ingrasi cand esti la menstruatie.corpul retine mai multa apa, din aceasta cauza daca te cantaresti in aceasta perioada cantarul va arata cu 1-2 kg mai mult.si plus de asta este posibil sa te balonezi, lucru care nu inseamna ca ti-a crescut burta, ca te-ai ingrasat.

| smile a răspuns:

BUna! cred ca depinde de organismul ficareia. Mie mi-a venit ciclul la varsta de 13ani. Sanii mi-au crescut dar de ingrasat nu m-am ingrasat.

| Emma a răspuns:

Ciclul vine cand esti dezvoltata, dar sanii oricum crescwinking
Si nu, nu e adevarat ca te ingrasi!

| Blackwoman27 a răspuns:

Nu e adevarat ca te ingrasi dar sanii iti cresc

| CookieRaider a răspuns:

Poi nu stiu eu nu m am schimbat cu nimic depinde de fiecare in parte. cred ca doar m am ingrasat putin... dar nu cred ca e de la ciclu. orkm sa nu ti fie frica e ceva normal

| eme a răspuns:

Ciclul vine la varste diferite, depinde de fete. Odata ce incepi sa te schimbi fizic, e normal sa apara modificari, cum ar fi cresterea sanilor, mai iei putin in greutate, ti-se latesc soldurile.Totul tine de varsta intre 11-15 ani km asa.cand deja o fata incepe sa devina domnisoarawinking

| Nommm a răspuns:

E adevarat ca esti o proasta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum venind vorba. intre noihee hee iti cresca sanii este normal. dar de ingrasat. ma indoiesc. adica. poate te ingrasi putin sa zicem. eu cunosc multe persoane care s-au ingrasat. app. depinde de organismul fiecaruia