| bluesky a întrebat:

Hi. Baiatul pe care el plac s-a despartit de prietena lui dupa o cearta aprinsa acum 3 zile. De atunci tot imi scrie pe mess si vorbim mult, el stie ca il plac si m-a intrebat daca il iubesc, eu i-am raspuns ca nu, doar il plac si atunci imi spune te fac eu si sa ma iubesti. Vorbeste frumos cu mine, imi zice iubire desi nu suntem impreuna, doar ne-am sarutat acum vreo luna la o petrecere, unde eu am facut primul pas. Ce intetii credeti ca are cu mine? Sa il accept? Nu vreau sa ma considere disperata dupa el dar vreau sa fiu cum el, desi am impresia ca ar vrea si sex din relatia noastra iar eu nu vreau, fiind virgina. Multumesc anticipat. Avem 17 ani jumate amandoi!

4 răspunsuri:
| cinenuvedenustie a răspuns:

Nu conteaza ce intentii are el, conteaza mai mult ce intentii il lasi tu sa aiba!

| cinenuvedenustie a răspuns:

Chiar nu constientizezi ca in viata asta, tu si numai tu esti propriul tau stapan?!

Fa-l ca din VANATOR sa ajunga VANAT!

| vasic a răspuns:

Cel mai sincer ar fi sa-l intrebi ce se astepta de la o relatie cu tine..atunci vei primi raspuns la intrebarile tale.

| Bogdan_Cernat_1997 a răspuns:

Aveti 17 ani jumate impreuna poate, nu?