| Sevenup a întrebat:

Hi! Baieti, voi ce ati alege dintre o fata frumoasa dar fitoasa si una nu prea frumoasa dar foarte de treaba?

18 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

O femeie care nu sa puna astfel de intrebari stupide pe Internet. Intr-un cuvant: matura!

| thereforyou a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin " nu prea frumoasa". Daca asta inseamna urata, cred ca nu as alege niciuna.

| baru a răspuns:

Sall. Pentru distractie si la prima vedere, acea fitoasa, ca ori cum, nu o luam, de nevasta. Cea de a doua, este pentru sufletul nostru. Fiecare barbat, doreste ca prietena sau sotia lui sa fie cea mai cinstita. In rest, ei pot umbla cat vor, si cu cine vor. Cam asta ne dorim noi. O femeie frumoasa, este dorita de ori cine, dar nu de sotie, ci de consumatie. Acesta este adevarul, si te rog sa nu te superi. Pa!

| Sperman a răspuns:

Mie imi plac fete fitoase, le consider o provocare, pana in present fetele fitoase mi-au cazut la picioare.
Eu cred ca as alege fitoasa dupa mine.
Suntalte persoane care nu le plac fetele fitioase, pe mine ma excita, imi plac provocarile, oricum nu conteaza intr-un final voi castiga.

Dar e mult mai de apreciat o fata de treaba care stie sa se comporte intre oameni si este la locul ei.
Cand spun ca imi plac fetele fitoase nu ma refer la fetele care fac pe fitoasele cu toata lumea si te fac de ras peste tot, nu, chiar deloc, fitoase doar cu mine nu si in public, daca nu isi ia papuci in mai putin de 2 secunde.

Cu respect,
Daniel.

| BubuLina999 a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar daca as fi as alege-o pe fata mai putin frumoasa dar de treaba.

de ce? pentru ca cu fata de treaba ma pot intelege mai bine, putem discuta, rade glumii, sa ne simtim bine. orice fata e frumoasa in felul ei.

da e adevarat ca baietii cauta fete frumoase dar care poate comportamentul le displace. decat sa fi cu o fata frumoasa dar fitoasa careia nu-i convine nimic sau care face figuri mai bine cu o fata care nu prezinta calitatile fizice celeilalte dar de treaba, simpatica, cu un caracter frumos si cu are sa te poti intelegi, sa fi pe aceeasi lungime de unda cu ea:d

sper ca te.am ajutat:*

| Alexakos a răspuns:

A doua varianta normal...

| mdany a răspuns:

Buna.Varianta a doua. Mie nu imi plac fetele fitoase, genul sa dea dea super smekera, si. din astea. Una sa fie asa si asa dar sa fie sincera, nu smekera, ca la urma urmei nu prea vad rostul fitzei.

| koshmarul a răspuns:

Pe aia fitoasa doar ca so f** iar pe aia de treaba sa fiu cu ia si sa avem un cupl.

| Maya_8602 a răspuns:

Hey, sa nu te superi, sunt fata! Eu zic sa o alegi pe fata frumoasa si fitoasa. dar daca va fi cu tine se va schimba! sper ca te-am ajutat

| Dunnamite a răspuns:

Cati ani ai barbyearefitsSe?

| GTFORetard a răspuns:

@barbyearefitsSe ai dreptate...Numai din ce ai scris aici ne-am facut majoritatea o impresiehappy... Iar pentru 7up cel mai bine e sa te uiti in adancul sufletului si sa faci alegerea care ti se pare tie ce-a mai buna.Depinde si de caracterul tau.

| Sven a răspuns:

Eu o aleg pe cea de treaba. conteaza cum te face sa te simti mai putin km aratatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@fitzefitze vorbea aia cu username-ul "fitzefitze" laughing

| Sno0k a răspuns:

O fata frumoasa fitzoasa...normalwinking

| psihoolove a răspuns:

Sincerthinking eu as alege-o pe prima(aia fitoasa) dar sunt fatalaughing

| fitzefitze a răspuns:

Pe aia nu prea frumoasa sh d treaba.tongue alege`o pe ea ca aia fitoasa te va lasa sunt fata da`stiutonguebaftalove struck

| barbyearefitsSe a răspuns:

laughing)logik ca p aia fitoasa sh frumoassa...decat sa mergi cu una urata p strada mai bine cu una frumoasa pe care toti o vorwinking
aa sh sunt fata(fitoasa)laughing
sh oriqum fetele itzoase nu sunt neaparat crv
asa cum zic cei de mai sus
bafta:X:X:X:X:X

| gabryella_3717 a răspuns:

Auzi eu zic ca pe primul loc este caracterul si pe al doilea frumusetea.pana la urma ce rost sa fi cu o fata frumoasa dar sa isi bata joc de tine? acum nu stiu faci cum consideri tu ca e mai bine prt tine