| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa!
dar sunt prea timid sa-i zic!

Ea nu are treaba cu baietii, merge la concursuri la desen, e tare.
Si nu e fitoasa ca celelalte!

m-am gandit sa-i zic ca o plac intra 8a cand o sa fiu mai mare!

Voi ce ziceti!

Va spun ca ea nu umbla dupa baieti!
nu are fite e desteapta si frumoasa!

18 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Toti au dreptate, trebuie sa faci ceva, nu sta cu mainile in san, discuta, analizeaza, si actioneaza... ori la bal ori la spital, dar principalu e sa nu apesi acceleratia, crede-ma imi este cunoscuta situatia...succes

cami
| cami a răspuns:

Ce frumoase sunt dragostele astea nevinovate... happy. Imprieteneste-te cu ea. Ce bine ca nu te atrag fitoasele, ci astfel de fete day dreaming.
Spune-i de acum ca-o placi happy. Cu-n pupic pe obraz, gata s-a si rezolvat happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In situatia asta nu trebuie sa astepti pana in clasa a 8hee hee
Uite ce ai de facut happy
-Incearca sa intri mereu in vorba cu ea
-Felicit-o mereu cad obtine un rezultat bun la scoalawinking
-Aratai ca o iubesti fara sa ii spui asta.big grin
Ea isi v-a da seama pana la urmawinking

mira
| mira a răspuns:

Apropie-te de ea sub diferite pretexte. Felicit-o pentru rezultatele la concursuri, fa-i complimente decente si observa-i reactiile.Vei simti daca te accepta.

| Instinkt a răspuns:

Eu tias raspunde dar raspunsul meu variaza in functie de ani asa ca spune cati ani ai

| Instinkt a răspuns:

Mai asteapta un an doi inca esti prea mik

| Gabry a răspuns:

Daca spui ca e o fata atat de draguta si nu e fitoasa atunci te va intelege cu siguranta! Si vei creste in ochii ei pentru ca ai avut curajul sa-i spui acest adevar! Nu astepta pana in clasa a 8-a, poate fi chiar prea tarziu, nu sti ce se poate intampla: poate sa se mute, poate a indraznit cineva inaintea ta sa-i spuna sentimentele...

| deleuandrei a răspuns:

Zii acum tot ce simti caci pe urma va fi tirziu si nici nu stii cum va esi cu altu. dar acum e momentul potrivit sai spui tot ce ai pe suflet...

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Tot ce-ti spun e sa-ti invingi timiditatea...
Nu conteaza ce va fi dupa...
Du-te la ea si spune-i in fata tot ce simti pentru ea...sincer...nu e o rusine sa-ti exprimi sentimentele. e chiar bine... fa-o acum... dupa aceea va fi prea tarziu.winking

see you soon!

| RappK a răspuns:

Uite.mai intai gandeste`te cu ce poti aborda un subiect de discutie...big grin de exemplu ea deseneaza din cate am inteles.incearca sa discuti cu ea pe tema asta...incearca sa-i dovedesti k tie iti place mult ce face ea si o sa se simta apreciatabatting eyelashes...incearca sa patrunzi in lumea ei.mai intai fi prieten bun cu ea... apoiblushingmai mult decat atat:*SUCCES!:*:*:*

| mikella a răspuns:

intra in vorba cu ea, vorbestei despre tine si poti sai si spui ceea ce simti, poate ca e va aceepta si ea pe tine.succe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ii plac fetele ma. daca nu umbla cu baieti. pai nu? si daca-i plac fetele ...pe tine te respinge rapid.ca artistele astea asa fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O poti cuceri doar in felul urmator :deschizand o discutie interesanta din orice domeniu crezi ca-i place, citeste despre pictori, caricaturisti sunt lucrurile care o intereseaza si sigur va face impresie, sa-mi spui ce-ai facut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand...nu o asculta pe katty...nu trebuie sa intri in zona prieteniei...eu zic sa ii zici in fata ce simti si daca te va respinge treci la urmatoarea ca doar o viata ai si trebuie traita din plin, iar daca nu esti nici macar in clasa a 8-a e normal sa fi timid. Un leac foarte bun pentru timiditate e pierderea virginitatii...Incepe-ti viata sexuala si o sa capeti incredere mare in tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii zic intra 8a cand o sa fiu mai mare!

nu merge?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma gandeam ca o sa se trezeasca un ca dimonu sa zica ca-i plac fetele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai asa sunt fetele destemte nu se uita dupa baieti...intelegi? Am avut si eu una in clasa desteapta, olimpik si nu se uita la nici un baiat era ff frumoasa dar astea destepte merg numai cu capul pe sus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti belea. eu zic sa-ti asculti inima daca intr-adevar iti place de ea. zii dar fara prea multe ezitaribig grin baftatongue