| Sweetybeauty a întrebat:

Baieti, am o intrebare. si intrebarea ar fi, cand intalniti o fata prima oara la ce v-ati uita si pe urma sa spunem ca aceea fata e mai putin frumoasa si e despteapta a-ti alege-o? sau a-ti alege o fata frumoasa, despteapta care vrea doar sa va foloseasca? Totusi am o intrebare... la voi ce conteaza: frumusetea, sa fie despteapta sau sa fie de treaba?

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Cred ca pentru orice baiat din lumea asta primeaza frumusetea.