| TVD13 a întrebat:

Hi guys!
Cum a fost prima data cand ati facut stiti voi ce.
Spuneti tot de laa cap la coada cum a inceput cu s-a terminat... cea mai tare experienta primeste funda
Love U.:*:X

Răspuns Câştigător
| Ella_8822 a răspuns:

Poi...era in jur de ora 00:00 ...dormeam si dintr-o data imi suna telefonul.Era un baiat de care imi place si care nu ma asteptam sa ma sune dar apoi sa-mi imaginez ce avea sa-mi spuna.M-a invitat afara sa ne plimbam(cica). Eram pe jumatate adormita si in pijamale dar am iesit.M-am urcat in masina si am mers sa ne plimbam. Dupa vreo 10-15 minte am ajuns la o padure.Pe langa padure este un rau.Ne-am dat jos din masina, ne-am plimbat pe malul raului si ne-am uitat la stele. Dupa vreo 20 de minute am intrat din nou in masina dar in spate.A incepit sa ma sarute si mi-a propus sa ma culc cu el.La inceput nu am vrut dar pana la urma m-a convins.M-a dezbracat in timp ce ma saruta si a trecut la treaba.La inceput m-a durut putin dar dupa aceea n-am mai simtit nimic in afara de placere. Dupa ce am terminat actul sexual ne-am imbracat si am stat de vorba in masina asultand muzica.Am ajuns acasa la ora 05:30 dimineata.

1 răspuns:
| SkyHigh a răspuns:

Get a life !