| Doar eu_5952 a întrebat:

Hi! Imi plc de un baiatlove struckVb pe mess si el e super dragut. Spune mereu ca sunt de treaba si ca sunt draguta cu elbig grin.Cred ca si el si-a dat seama ca imi plc de el. Dar ma cam enerveaza faptul ca eu trebuie sa incep mereu conversatia pe mes iar daca nu incep eu sa vb prima se supara si zice ca nu-l mai bag in seama.Pana acum nu ne-am intalnit fata in fata doar ne-am vazut pe la scl.Asa ca m-am gandit sa fac eu primul pas si sa-l chem in parc cu rolele(la prima intalnire am chemat-o si pe pr mea ca imi era cam frica sa nu ma ia de mana sau sa ma sarute)Maine ne vom vedea din nou in parc doar noi 2love struck. El e mai timid putin. Oare cand plec as putea sa-i dau un pupic pe obraz? {funda}

4 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

In primul rand ai spus ca la prima voastra ''intalnire'' a fost si prietena ta de frica sa nu te sarute sau pur si simplu sa te tina de mana, cea ce vreau eu sa-ti spun e ca n-a fost frica aveai nevoie doar de cineva care sa te aduca cu picioarele pe pamant (sa nu te ratacesti cumva in ochii lui). Faptu ca maine va intalniti doar voi doi poate fi considerat intadevar o intalnire, de ce sa nu-i oferi un pupic nevinovat pe obraz, adic ce poate fi rau in asta? Ai spus ca el e mai timid insa un sarut pe obraz n-are de ce sa-l sperie, consider ca va prinde mai mult curaj si va fi mai deschis cu tine si in ceea ce priveste relatia dintre voi.Eu va tin pumniibig grin

| Markus_4003 a răspuns:

Pai e si normal ca sai dai pupic pe obraz deoarece il vei incuraja si ii vei da noi sperante si va fi in stare sa faca i mai multe chestii romantice happy:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da