| Lonelygirl a întrebat:

Hi! happy New problem rolling eyes Imi place un baiat big grin Cred ca are prietena, suntem la acelasi liceu, el cu un an mai mare decat mine si... de fiecare data cand e in apropiere se uita la mine insistent. Am facut rost de idu`l lui dar cand am intrat pe el... nu mi-a raspuns straight face Azi s-a uitat iar la mine, dar nu stiu ce sa cred, ma place sau nu? Adica cred ca are prietena, dar eu? Nu mai vreau sa intru in vorba cu el findca mi-e frica sa nu raman iar cu ochii in soare. Un sfat? kiss

4 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Poate ii place dar este timid happy
Incearca sa il bagi in seama happy. Pentru ca daca a avut curajul sa se uite insitent cand il vei baga in seama iti vei da seama imediat. daca vezi ca e prietenos te place, daca e mai ignorant inseamna ca nu e interesat

| Darius19002 a răspuns:

Buna. De ce sa ramai cu ochii in soare? Vorbeste cu el. Poate s-a uitat asa intamplator la tine. Doar daca vorbesti cu el poti afla daca te place. Deci good luckwinking

| UrsuRares a răspuns:

Pai fal sa te placa happy voi fetele aveti acest sharmwinking

| Emiily a răspuns (pentru UrsuRares):

Si care e acel sarm? despre care vorbesti