| Aiiida a întrebat:

Hi TPU! am o problema! pe facebook mi-am facut multe albumuri... iar acum am sters pozele. au ramas albumele goale si uratecryingcum sa fac sa sterg si albumele?cryinghel pe pl... URgenttt!crying[scuze categoriahee hee]

Răspuns Câştigător
| andrada a răspuns:

Buna!
Dai click pe album si undeva sus trebuie sa scrie ''edit album'' dai click pe ala si jos in stanga o sa scrie ''delete album''.
Mie asa imi apare dar cand am poze in el dar cred ca tot asa e si cand e gol.
Sper ca-i inteles si Bafta happy