| anonim_4396 a întrebat:

angry Cum se sterg albumele pe facebook? Am sters si mai demult. da acum chiar nu gasesc unde. angry VA ROG. funda

Răspuns Câştigător
| Sebby a răspuns:

Intri in album apoi dai 'Editează albumul' si apoi undeva jos in stanga scrie 'Delete Album'. Bafta :*

6 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Pai intai sterge pozele, si dupa aia dai click pe album si trebuie sa iti scrie daca vrei sa-l stergi.
Cred. laughing

| paffyxfairy a răspuns:

Iti explic eu;: Intri pe profilul tau, dai pe poze. Apoi mergi la albume, dai pe albumul care doresti sa fie sters si dai la editare album, care se afla sus, mai jos de numele albumului. Apoi dai click pe el si iti va intra o fereastra ca sa schimbi numele, etc.Dar jos in stanga va aparea "Delete Album " sau "Sterge Album" dai click si gataa. :* Baftaa! Fundita?; o3

| paffyxfairy a răspuns:

Iti explic eu;: Intri pe profilul tau, dai pe poze. Apoi mergi la albume, dai pe albumul care doresti sa fie sters si dai la editare album , care se afla sus, mai jos de numele albumului. Apoi dai click pe el si iti va intra o fereastra ca sa schimbi numele , etc.Dar jos in stanga va aparea "Delete Album " sau "Sterge Album" dai click si gataa. :* Baftaa! Funditsaa? ;o3

| Alexxxxxxx a răspuns:

Dai la editeaza albumul si dp dai la delete album... fundabatting eyelashes?

| Cinevaa a răspuns:

Pai ca sa poti sterge un album trebuie sa stergi sau sa muti pozele din albumul respectiev. apoi e ff simplu cred ca iti apare in partea dreapta sustongue
Funda?love struck

| Larysa_2134 a răspuns:

Dai pe album si undeva sus scrie Editeaza Albumul si dai acolo si jos ii Delete Album.happy