| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Cati cm. trebuie sa aiba un penis la varsta de 11 ani in general?

9 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

/:] De la varsta asta te preocupa marimea? Pana la 15-16 ani tot creste. Cred. :]]

| DouaPuncteD a răspuns:

@inker47 esti tare frate rolling on the floorrolling on the floor

| membrugirl2010 a răspuns:

Cam 13-16 cm.

| Dolly_2428 a răspuns:

Pfoa esti in crestere boywinking
stai chillwinking

| nuamPleaca a răspuns:

Pai daca nu are 20 de centimetri poti sa te sinucizi de acumwinking o sa te faci de rusine in fata fetitelor de la gradinita ca o ai mai mica de 20 happy

| emmemma96 a răspuns:

Omg straight face nu conteaza asta de asta iti faci griji ca e prea mic? are timp sa creascabig grintongue

| DincoloDeRai a răspuns:

2 maxim 6rolling on the floor)

| wazzy a răspuns:

Ce cm vb acolo mah ar trebui sa aiba vreo 2-3 m iauzi la el cm pai eu daca mi-a incordez o fac cat tine

| DarkBlood32 a răspuns:

Cine mai esti si tu?
Pai cam 2 metri il ai la 80 de ani.
Acum 8 cm.