| FlOrRyN a întrebat:

Cum sa invit o fata in oras care este mia mica ca mine cu un an, eu am 12 si ea are 11 ne intelegem ffb. Cand veneam din oras ne-am tinut de mana. Asa ca as vrea sa-o invit in oras la un suc, prajitura etc. Astai as vrea s-o invit in oras.

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

Florinele, nu-i lua in seama pe impiedicatii astia.

Fa-ti curaj si spune-i, nu se va intampla nimic rau. Poti sa o intrebi pe mama ta ce trebuie sa faci.

Acum pentru restul care au comentat:
Voi nu ati fost mici, tot asa pe la 12 ani sau v-ati inascut mari?
Suntetiprearatati - ce carte sa citeasca la 12 ani, tu pari citit, inteligent se vede cat te-a dus mintea sa alegi un asemenea nume.

KillerBy - care-i problema ta nene? Tu nu stii ca dragostea nu are varsta?

Marya6329 - Din primul rand deduci intrebarea, beleste ochii acolo.

PsT_6707 Du-te si te joaca cu putulica-n apa. Daca nu ai nimic de spus de ce te mai bagi in seama.

raduraduu - Tu mare breav mai esti, te duce capul nene, sa o intrebe pe mes. Asta e sfatul tau, sa inteleg ca nici tu nu poti mai mult.

Cristina45 - Auzi tanti, tu ca fata nu stii cum e. Voi femeile mereu asteptai sa fiti intrebate, normal ca pare usor.
La 12 ani e mai complicat putin.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Marya6329 a răspuns:

Si....care-i intrebarea?:S

| PsT_6707 a răspuns:

Du-te si fa nani ca e tarziu...

| pink425 a răspuns:

Du-te frate si termina intai scoala generala laughing si dupa aia viseaza la intalniri

| raduraduu a răspuns:

Ba baiatule voi va tineati de mana si nu esti in stare sa o inviti in oras? Ii spui direct pe mess sa va intalniti dupa ore si gata.

| Cristina45 a răspuns:

Din punctul meu de parere e o intrebare penibila straight face si ca sa iti rasp la intrebare te duci si o intrebi "iesi in oras? " e f simplu straight face

| WhoKnowThat a răspuns:

Parerea mea e ca sunteti prea mici... poate in calitate de amicitie...si daca e asa ii zici normal, daca vrei ca iubita eu zic sa mai astepti macar 2-3 ani