| FlOrRyN a întrebat:

Sal TPU. Cum sa invit o fata in oras care este mai mica ca mine cu un an.eu am 12 ea are 11 as vrea s-o sarut cand venimi din oras. Da cum s-o invit in Oras? FUNDA+ VOT

Răspuns Câştigător
| Alex a răspuns:

In primul rand, trebuie sa iei inima in dinti, sa fii curajos (nu tupeist) ca nu te mananca fata. Fata e si om ca si tine. Daca ai bani, invit-o la un suc, la prajitura etc. Daca nu ai bani, invit-o la o plimbare in parc, pe faleza etc. Trebuie sa dai semne care arata ca esti indragostit de ea si asigura ca vede si ea. Incearca la prima intalnire sa te apropii de ea, adica sa iei de mana. Daca nu vrea fata sa iei de mana, nu o forta. La prima intalnire, poti sa o pupi pe obraz. Dar sarutul pe buze, pot sa faci la o doua intalnire (de preferat la sfarsitul intalnirii) sau la a treia intalnire. Atentie ca si fetele fac si ele primul pas si nu-i rusine. Si fetele fac si ele cinste, la fel nu-i rusine. Sa te imbraci frumos dupa posibilitatile tale. Sa dai cu parfum. Sa te barbaresti. Sa vorbesti frumos cu ea, sa nu folosesti cuvinte urate. Daca fata refuza sa fie cu tine, asta e. Nu trebuie sa fii trist ca sunt multe fete pe lumea asta. Pana la urma, o sa gasesti fata potrivita pentru tine. Succes!

3 răspunsuri:
| Bєshka a răspuns:

Eu i-as scrie un biletel. :p

| Terror222 a răspuns:

Mai intai poti sa spui niste chesti haioase si sa o faci sa rada si dupa sa-i spui ca o placi si dupa ...stii tu ce sa faci.happy