| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! Intrebare de 'baraj' :Voi cum va spalati pe dinti laughingfunda si voturi [scuze de categorie]

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Mai, eu ma spal cu pasta de dinti colgate, si cu periuta de dinti tot de la colgatewinking. Sper ca nu vrei sa spun si seria. Dimineata. Cand ma spal eu nu dat din stanga in spre dreapta dar nici de sus in joshee hee, eu fac cu periuta un fel de cerculete. Prima oara pun pasta de dinti pe periuta, spal mai inai fetele din fata, apoi din spate, si apoi unde se termina dintelelaughing daca pot spune asathinking, dupa imi clatesc gura cu apa, iau apa in gura, cum ar veni imi umplu gura cu apalaughing, o tulbur si scuip, asta in jur de 3 ori. Dupa spal si peiruta, dupa ce ma sterg la gurachatterbox. Si gata:-)

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu prea ma spal pe dinti
folosec gume

| Available a răspuns:

Ce tarelaughing el nu se spalarolling on the floor)). Macar e sincer omul. Deci eu ma spal pe dinti totusilaughing dimineata pentru ca timpul nu imi permite mie sa ma spal dupa fiecare masa chatterbox.Cu Colgate dimineata big grin.Si cateodata seara cand ajung acasa si nu sunt foarte obosita.iar in restul zilei mestec la guma cat cuprinde.am cam devenit obsedata de guma in ultimul timpthinking[ORBIT]

Răspuns utilizator avertizat
| MrsDraculescu a răspuns:

Cu pasta de dinti big grin

| onlyou a răspuns:

Poi... nu stiu sa-ti explic. stiu ca daca vrei sa ai dinti albi sa te mai speli din cand in cand cu sare... parerea mea du-te la dentist el iti va explica cel mai bine si cel mai corect! Pupicei :*