| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Hi! happy. Uraa! laughing. am reusit sa-l uit pe baiatul acela pe care il placeam de un anstraight face. Acum mi-am dat seama cat de prostuta am fost de am plans atata dupa el. :-s. L`am uitat datorita altui baiat extrordinar care tine la mine si eu la el happy. Dar faza e ca, desi tin la el enorm, nu stiu :-s. vreau sa fim amici straight face. Ne vedem in fiecare zi afara, pe mess imi spune ca ma iubeste, si eu ii zic la fel, vorbeam la telefon mereu (asta pana cand i-am terminat minutele si banii >:". ce nerecunoscatoare sunt :-s phbbbbt), si la microfon pe mess, lumea chiar crede ca suntem impreunahee hee. Dar nu stiu ce ma opreste de nu pot sa-i dau un raspuns daca vreau sau nu sa fiu cu elstraight face. Intre timp au aparut noi admiratoare deale lui chatterbox, si asta impiedica reletia si ajungem sa ne certam in fiecare zi din cauza lor. Toata lumea baga strambe.crying. Cam in fiecare zi ne certam :-s. din cauza lor, si el imi tot spune ca tot la mine tine :X. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa fiu cu el sau nu? Adica ma deranjeaza ca toata lumea baga strambe si asta strica toata relatia :-big grin

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ma bucur ca ai descoperit ca pe lumea asta exista multi baieti extraordinari si ca n-ai de ce sa-l plangi pe fostul.Se pare ca ai invatat ceva din trecut. happy

| marsy a răspuns:

Daca stii sigur si iti este bine cu el. merita sa incerci. daca nu. puteti sta impreuna in caliate de amici. ca e bine! succese si felicitari!

| Filly_6570 a răspuns:

Eu zic ca nu l-ai uitat pe ex-ul tau altfel cum se explica ca refuzi sentimentele unui baiat care este inconjurat de admiratoare. Trezeste-te pana nu e prea tarziu.

| Licurici_4986 a răspuns:

Felicitari... daca l-ai uitat p fostul`! si ca ai intalnit un baiat extraordinar! eu zic sa o lasati mai moale cu certurile ca poate intr-o zi ai sa ajungi si tu una din admiratoarele lui! fi mandra ca are multe admiratoare ...si ca din toate te-a ales p tine!

| Rose_2860 a răspuns:

Daca il placi cu adevarat eu zic sa fii cu el, nu conteaza alte lucruri. Poate cand vei vrea tu sa fii cu el va fi prea tarziu, ti'l ia una dintre admiratoarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cum spui tu, ca vrei sa fiti doar amici de ce te deranjeaza fetele ce roiesc in jurul lui?
Eu zic ca e ceva mai mult decat o simpla prietenie, poate chiar il placi si il vrei doar pentru tine, daca e asa nu inteleg de ce eziti sa fiti impreuna.
Atentie insa, sa nu te trezesti prea tarziu...