| anonim_4396 a întrebat:

Hmmm, parca s-a mai ridicat nivelul site-ului dupa ce n-au mai postat cativa din useri, nu?

11 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sper sa nu se ridice nivelul sitului, nu mai pot sa ma distrez.
Si apoi, se duce targetul Ralucai pe apa sambetei si isi pierde anunturile!

| Dmonik a răspuns:

Hmmm...cand cineva pune o asemenea intrebare, cu siguranta nu e strain de site, insa, cu o si mai mare siguranta, e atat de las si de fatarnic incat nu le poate spune celor cu care are ceva de impartit ca se bucura ca l-au lasat pe el/ea sa-si imprastie ipocrizia liber pe aici!
La intrebarea asta n-ar fi trebuit sa raspunda nimeni, poate realizai asa cat de josnic e sa te ascunzi in spatele anonimatului.
Eu credeam ca nu-i asa pe aici, pe TPU asta!
Anna

| Dmonik a răspuns:

Editeaza intrebarea, caci se spune corect "dintre useri", nu "din useri"!

| AnaisC a răspuns:

Da ai drepatate, da de ce ai postat intrebarea la categoria asta?

| betty17 a răspuns:

Pacat pentru tine, ca daca sa ridicat nivelul site-ului numai esti tu la inaltimea lui

succes

| Bishop a răspuns:

Da' unde ai observat tu?hee hee

| wonderbra a răspuns:

Hmmm, parca mi se pare ca e o pierdere. Dar care era problema? Nu tineai pasul cu nivelul celor care nu mai posteaza? Dar de ce postezi anonim? Nu-ti asumi intrebarea?

| soricioaica :P a răspuns:

Parcahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap, a coborat pana la nivelul tau.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Te răcise-i, să înțeleg?
Nume, nume, hmmmmmm!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@legiuitoarea - ai facut gramatica cu femeia de serviciu? Ti-e teama sa nu-ti pierzi rank-ul?