| lory19 a întrebat:

Dc toate intrebarile postate sunt luate in gluma? poate uni chiar au nevoie de ajutorul vostru a unor persoane serioase asa cum am postat si eu... iar uni au luat-o in gluma hmmm prima intrebare si aia luata in gluma asa se vor pierde useri de pe acest site

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu toate sunt luate in gluma, tu iti dai seama cand o intrebare e pusa la misto si alta nu, mai ales eu sunt unul din useri care nu face misto si ajut pe oricine dar din pacate gasesti persoane nesimtite care fac misto.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

care a indrazanit sa-mi supere colega? da-mi-i pe lista si o sa ma ocup personal kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana mea, nu toate. Doar cele care merita.
Eu la inceput eram toleranta fata de aceste intrebari, dar dat fiind ca ele s-au inmultit, n-am putut sa nu las un semn.
Unele posteaza in deradere, de fapt cei mai multi. Cum sa mai fac eu diferenta in acest caz?