| mihlex94 a întrebat:

Hristos a inviat...Am o intrebare: peste cateva zile fac cu 1 luna de cand sunt cu o fata... ce credeti ca ar trebui sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| Adel1n a răspuns:

Poi, ar trebui sa i iei ceva care sa ii fie pe gustul ei, nu toate fetele au aceleasi gusturi, daca sunteti impreuna de o luna ar trebui sa stii si cateva lucruri carei ii plac, si ar fi frumos sa o scoti si in oras, si cand ii dai cadoul sa o iei in surprindere, spune-i ca ai uitat, se va supara putin, si apoi ii spui ceva de genu ''am glumit'' si apoi ii spui ca ti la ia si ca nu ai uita niciodata, sper ca te-am ajutat, bafta si Paste fericit!

7 răspunsuri:
| Garffield a răspuns:

Un trandafir. big grin

| Vikky2209 a răspuns:

Un buchet de trandafiri rosii, asa ceva ar impreaiona orice fata. happy

| rutanklan a răspuns:

Cred ca aceeasi intrebare a postat-o si ea mai jos.

| Ina93 a răspuns:

Normal nu ..doar sa iti aduci aminte ca faceti o luna
sau daca ai vrea si esti romantic i-ai un trandafir.

| FelieDePaineArsa a răspuns:

O paine! Sa fie in bafta ta!

| Micra a răspuns:

Daca nu sti ce sa ii iei la 1 luna ce te faci cand o sa faceti 5 ani? rolling on the floor)))))))))

| laura14 a răspuns:

Un cadou mic, simbolic. orice gest conteaza chiar si o floare daca e venita din suflet e bunahappy