| Gesara a întrebat:

Hristos a inviat!
Am si eu o intrebare.
Vreau sa vand un psp + husa + vreo5, 6 jocuri+incarcator. E la mana a doua insa este intr-o stare perfecta.Cu cat ar trebui sa il vand (app nu e modat) si ce detalii ar trebui sa ofer. Sunt cam ingrijorata sa nu dau de vreun distrus. Daca mai aveti si cateva sfaturi ar fi si mai bine

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Cam 350 lei cred ca ar merita, mai cauta si tu pe site-uri gen okazii sa vezi cu cat vand altii.

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pretul ar fi intre 150 - 350 lei, depinde ce model este, in ce stare se afla, ce jocuri ai, ce accesorii, dimensiunea cardului etc.

| Gesara explică (pentru Dismally):

Piano Black (Sony).
Jocuri: Petz-My puppy family
Spinout
God of War -Chains of Olymus
Secret Agent Clank
Am si o husa, incarcator, card de 2GB
Ce zici? A si apropo e in stare perfecta dar la mana a doua.

| Dismally a răspuns (pentru Gesara):

Model: 1004, 2004 sau 3004?

| Gesara explică (pentru Dismally):

| Dismally a răspuns (pentru Gesara):

Cam 350 lei cred ca ar merita, mai cauta si tu pe site-uri gen okazii sa vezi cu cat vand altii.