| Ionel25631203 a întrebat:

Hristos a inviat! Am o intrebare, oare Rusia ne-ar "ataca" si pe noi astia din Moldova sau se vor "limita" doar la Ukraina? Sincer de vreo cateva ile nici sa dorm nu mai pot voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Adevărat a înviat

Nu nu are cum sa atace Moldova deja putin este terminat nu are resursele necesare pentru un alt război sadic și bolnav de al lui sa facă cancer și sa crape este un nenoricit de om care a făcut ai face mult rău multor oamenii nevinovați