| flavius19992 a întrebat:

Hristos a inviat! Am si eu o intrebare:maine (a 2-a zi de pasti sunt deschise chioscurile de ziare. reviste?

Răspuns Câştigător
| SabbySabbynutza a răspuns:

Depinde. Dar nu cred pentru ca si la oameni care vand ziare astazi a fost pastele si trebuie si ei sa se odihneasca.winking

3 răspunsuri:
| flavius19992 explică:

Sugi Pu*a de handicapatu dracului... ce **** mea va bagati toti handicapatii in seama?

| FelieDePaineArsa a răspuns (pentru flavius19992):

Vorbeste frumos tinere! Eo cand eram de varsta ta nici nu aveam ce sa citesc! O sa fi raportat..nu de mine, dar sigur se gaseste cineva!

| costellodonatz a răspuns:

Ti-a furat cineva revistele playboy?rolling on the floor