| Nirvana_3893 a întrebat:

Http://www.afladespre.manager.ro/sexul-la-prima-intalnir e-3122.htm
cum vi se pare acest articol? cel mai bun raspuns argumentat primeste funda

2 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Este destul de bun avand in vedere urmatorul fragment : "...un barbat care isi doreste cu adevarat o relatie, isi va infrana impulsurile, indiferent cat de nerabdator ar fi. Pentru unii barbati sexul este doar o varianta de relaxare, care nu se finalizeaza neaparat cu o relatie. In plus, pentru femeile care cedeaza usor, exista riscul de a fi considerate un pic prea…abordabile."

sau "Totodata, nu toti barbatii sunt superficiali, unii sunt extrem de selectivi, dispun de alternative si de posibilitatea de a refuza aceasta,, oportunitate’’."

mie pentru. informarea unei fete despre sex si mentalitatea barbatilor care vor sex la prima intalnire este foarte ok.
sunt lucruri foarte adevarate, cum ca un barbat daca vrea o relatie isi stapaneste hormonii si impulsurile, iar daca nu,..., este foarte riscant ca sa fii prinsa intr-o plasa fara a avea cale de refuz.

sper ca te-am putut ajuta, daca mai ai nev de un sfat imi poti da PM tongue

| bby a răspuns:

Interesant tongue love struck