| Nirvana_3893 a întrebat:

Http://www.afladespre.manager.ro/sexul-la-prima-intalnir e-3122.htm
voua cum vi se pare articolul? care are cea mai buna parere despre el primeste funda:X

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Educativ, realist, atinge un subiect "fierbinte" întâlnit deseori printre membrii societății de astăzi.
O zi cu zâmbet să ai!

3 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

E o tampenie. In general sexul este rezultatul unui impuls de moment. Iti palce, te atrage, te excita, iti raspunde la semne, e logic sa faceti sex. Dar daca stai sa te gandesti despre ce parere ar putea sa aiba despre tine daca faci sex cu el sau ea de la prima intalnire, iti spun din start ca in viata ta nu o sa fi satisfacut/a cum trebuie. Sexul nu este un sentiment, este o senzatie. E mai bine sa regreti ceva ce ai facut decat ceva ce nu ai incercat sa faci. Intamplarile se uita, dar ocaziile nu se mai repeta. Risca si vei castiga. Ai prins ideea nu?

| together4ever a răspuns:

,,care are cea mai buna parere despre el primeste funda"
Eu am cea mai buna parere despre el

| Molohul a răspuns:

Dar tu ce parere ai?