| Loredana96 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/adolescenti/buna-sint-intr-o-confuzie- totala-am-nevoie-de-sfaturi-eu-nu-mai-stiu-ce-sa-fac-cu- 4-luni-in-urma-s-a-legat-un-baiat-de_1/

Starea mea nu s-a schimat.Ba din contra s-a agravat.De citeva zile primesc mesaje pe telefon de genul ca se stie ca eu am avut relatii sexuale cu el, ca el m-a filmat in timp ce faceam sex si ca acum mai multe persoane au video.In tot cartierul se vorbeste despre noi doi cum ca m-as fi culcat cu el.

Ma afecteaza mult aceste vorbe din simplu fapt ca adevarul e ca eu nici nu l-am sarutat.

El imi scrie in fiecare saptamana.M-am gindit sa ii trimit lui mesajele in care sint amenintata si chestii de genu ca sa stie si el pentru ca e si el implicat in asta, cu toate ca nu el e cel atacat.

Ce credeti?

3 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Da-mi nr lui de tel pe privat si garantez ca se calmeaza

| neutrino a răspuns:

Nu cred decat ca daca tu ai fi dorit sa termini cu tot balciul acesta, nu-l mai bagai deloc in seama, si nici sms-urile lui.

| Reea6 a răspuns:

Daca nu ai facut nimic nu exista filmulete nu are ce sa iti faca daca lumea te vede ca te macina dai de banuit ca are dreptate dar daca tu tratezi cu indiferenta si ii poti spune ok sa iti arate filmarile de fata cu toti daca tot face pe smecherul si gata daca stii ca nu ai facut nimic