| Loredana96 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/adolescenti/buna-tpu-am-17-ani-si-de-3 -luni-un-baiat-cu-5-ani-mai-mare-s-a-legat-de-mine-defap t-noi-ne-cunoastem-demult-pentru-ca_1/
V-am cerut sfaturi dar nu am tinut cont de ele.I-am aratat iarasi numai indiferenta.Si acum...acum imi ies din minti.Innebunesc.Pe 29 martie el a plecat in Franta sa lucreze.Va sta acolo 3 luni.Problema e ca eu nu am stiut de lucru asta.El i-a spus celei mai bune prietene ale mele ca pleaca, si a spus sa nu-mi spuie mie de lucrul asta decit dupa ce va pleca.Si a spus ca el oricum crede ca mie mi-i totuna ca el pleaca.Si prietena mea mi-a spus pe 30 martie ca el pleaca, asta deja cind el era pe drum...pleca.
Nu inteleg de ce nu mi-a spus si mie ca pleaca. Ultima data am vorbit pe 28 martie si parca totul era bine.Si deja de pe 29 martie nu a mai intrat pe facebook.Iar eu, pling toata ziua, si la scoala si acasa.Nu ma pot concentra deloc la nimic.Nu am vorbit cu el 4 zile si simt ca innebunesc.Eu il iubesc.Si imi pare atit de rau ca l-am ignorat pentru ca el s-a luptat mult pentru mine.Mi-a demonstrat in atitea moduri ca tine la mine iar eu, am tinut cont de parinti.Trebuia sa lupt si eu pentru el cum a luptat si el pentru mine.
Acum astept sa intre pe facebook sa vorbesc cu el. Vreau sa-i explic totul.
O singura intrebare am. Oare timpul vindeca?

1 răspuns: