| CristianChivescu a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU, fac exercitii de aici zilnic, cate 60 din fiecare exercitiu iar la final inchei cu 100 abdomene simple, in cat timp voi face patratele?
2. Vreau si eu niste exercitii pentru muschi la pectorali cine raspunde la intrebare si imi da si exercitii eficienta primeste funda! (scuza-ti categoria)

1 răspuns:
| blanga a răspuns:

Dupa 3 luni se vede semnele continua asa si o sa fi de invidiatwinking pentru a 2 intrebare poti cauta pe google