| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Q_N5kOEK33I&feature=relat ed cum vi se pare asta l-a facut colega mea o fosta prietena foarte buna! Va place sa va mai spun ca se dadea la prietenu meu si ea era ca,, fratemiu" eu nu stiam ca ea era ca zisul meu frate si se dadea la prietenul meu... vreau sa va zic ca asta la fac pentru el :) fratemiu si prietenul meu erau cei mai buni prieteni acum numai e nimic eu ca ea nici nu vb... e cam nasoala treaba stiu cu fratemiu am auzit ca ar vrea sa se bage cu mine si ala e pur si simplu o pers pentru mine mai vreau sa va zic ca fosta mea prietena baga strambe intrebarea cam asta ar fi :

1. Va place vidu? Dece?

2. si de ce trebuie sa fie oamenii la care ti cel mai mult asa? si te dezamagesc?

mersi anticipat funda garantata

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai mie sincer nu-mi prea place, si nu o zic din rautate. In movie maker(programul cu care a facut ea video-ul) se pot folosi mult mai multe efecte(diferite tipuri de scris etc). Dar in fine, sa zicem ca e la inceputbig grin. Melodia de pe fundal imi place, dar nu cred ca se potriveste in situatia ei(din ce am inteles eu din filmuletz). O melodie mult mai frumoasa era Kaye Owe feat. Zhao - O iubire interzisa(poate nu o stii, dar ai putea sa o cauti sa te convingi). Cam multe greseli de punctuatie/ortografie si scrisul e obositor. Imaginile nu sunt prea bine alese. Totusi e de apreciat ca afacut un gest frumos punand asta pe net(si-a exprimat sentimentele foarte frumos).
La a doua intrebare nu stiu ce sa-ti raspund. Asa e mereu, pentru ca si noi, la randul nostru ii dezamagim poe cei care tin la noi poate fara sa ne dam seama.