| SweetCandy a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=X-n5WY9A3Dw&feature=relat ed

sper sa va placa...eu ador melodia... dar si imginile sunt fff frumose...
app care a fost cel mai frumos moment petrecut cu persoana iubita?:x:x:x

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Da intredevar este frumoasa melodia dar si versurile scrise sint pe masura, am avut multe momente placute alaturi de sotul meu, foarte foarte multe de aproape 16 ani cred si eu ca sint foarte multe momente placute, neplacute nu prea am avut dar placute au fost destule.Va doresc si voua sa aveti la fel, o viata implinita, plina de satisfactii si fericire.

5 răspunsuri:
| SweetCandy explică:

Mlm, mersi mult...happy

| SweetCandy explică:

Auran... o stiu si imi plc fff mult...mersi multhappy

auran
| auran a răspuns:

Frumoasa melodia... uite inca una (este mai veche dar, la vremea ei a facut ravagii)...http://www.youtube.com/watch?v=Ug4aE2-IXpQ&feature=related

| hanry a răspuns:

E naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste mel? si cine o canta? e superba:X:X