| XxRoByXx0O a întrebat:

Hy TPU dc m-i s-a umflat penisul dupa ce m-am masturbat? e normal

3 răspunsuri:
| ManiacuAMD a răspuns:

Da

| BruP a răspuns:

Nu o sa iti explodeze penisul du-te repede si pune gheata pe el

| InvincibleRKO a răspuns:

Chestia asta i s-a intamplat si unui coleg de-al meu dupa ce s-a masturbat ceva mai "tare". I s-a umflat destul de mult penisul, l-a durut ceva, dar dupa 2-3 zile totul a revenit la normal. Se umfla deoarece probabil ti-ai tinut penisul intr-o pozitie nenaturala sau te-ai masturbat gresit.