| AlexAnghel02 a întrebat:

M-am masturbat si dupa pielea care acopera penisul s-a umflat. Acum s-a mai dezumflat acum. Ce sa fac? Trece de la sine?

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

Stai linistit nu este nimic asa se intampla este normal.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Interesanta aceasta intamplare deoarece pare ceva bizar in cazul in care este adevarat.Nu ar fi normal sa se intample o asemenea situatie.S-ar putea sa fie urmarea unei fortari repetate a decalotarii unui gland mai dezvoltat precum si a unui preput foarte strans pe gland ( o fimoza de un grad mic). Din moment ce a inceput sa treaca de la sine inseamna ca a fost ceva trecator deci o afectiune fara urmari neplacute.

| doctorandus a răspuns:

E o diferenta intre pielea de pe penis si penis. Probabil s-a umflat penisul.

| Emilian65 a răspuns:

Nu-ti face probleme, asta este fenomenul care apare la tinerii care se masturbeaza in exces.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Se intampla tuturor. iti dau un sfat, te bagi in cada si dai drumu la apa rece pe partea umflata, stai cateva minute, acum nici sa iti degere, tu stii cat e suficient de rece, nu incerca cu gheata