| GoGoSHiKa a întrebat:

~`hy TPU:* `!~ :X
am si o "delima" de cateva luni in coace am incercat de mai multe ori sa stau cu niste baieti am stat cu ei dar nu am stat mai mult de o luna(specific ca relatiile au fost la distanta pitesti-alexandria) si de la un timp ma pusesem cu un baiat pe mess de acolo m'a rugat o zi intreaga si apoi peste cateva zile imi zice tot pe mess ca era beat si el a aflat de la niste prieteni ca sta cu mine (el nu isi aducea aminte nimic) "CICA" asta e problema oare s-a intamplat ceva cu mine dc nu se uita nimeni la mine? multi foarte multi spun ca sunt frumoasa dar nu am noroc in dragoste sau ce? ce credeti ca ar trebui sa fac?:X help:* va rog mult
[FuNdOi + VoT] :*:*:* si va rog nu luati la misto aceasta problemabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| D3edii a răspuns:

Ba da are.de exemplu eulove struck Si sora mea stai lin ca ai noroc.dar o sa vine cel potrivittbig hug
Faza cu `beat` mi-a zis-o si mie dar il cred pentru ca el nu e genul sa te minta. daca era asa. va pastra pe aman2.
sora mea.ti-am mai spus.ai prietene.(io.maddy.criss.etc) sh noi tinem la tinebig hug
Te iubesc.Andreea>big grin

| frumuselu90 a răspuns:

Crede-ma o relati nu are viata doar daca vb pe mes