| Loredana96 a întrebat:

I'ai facut cadou iubitei/iubitului de sf Valentin? Ce cadou ai primit? Cum ai reactionat?

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mielove struck ghidul meu de tabara mia oferit cadou o partida de sex salbatic in padurelove struck

| DeeaMarry a răspuns:

Sigur ca da! Ne-am facut cadouri reciproc, la fel cum ar face doi oameni care se iubesc si care au o relatie. Am primit un parfum si o ciocolata de la el. Ne-am strans in brate si ne-am sarutat, dupa care i-am dat si eu cadoul.
Reactia ta ar trebui sa fie normala, exact cum simti pe moment. Nu trebuie sa iti faci griji, sau sa decizi de acum cum o sa reactionezi. Lasa lucrurile sa vina de la sine! happy