| AnnePlatt a întrebat:

Ce veti petrece de Sfantul Valentin? Ce cadou o sa ii dai iubitei/iubitului?

1 răspuns:
| ligiutza07 a răspuns:

Mi se pare o sarbatoare stupida.vai se sarbatoreste valentin's day...sa fim seriosi e o zi normala... potrivita doar pentru aia care cica stiu ce e iubirea si asteapta cadouristraight face, sau pentru a face reclame mai multe care sa intoxifice si m ai tarestraight face
in concluzie mi se pare ca este una dintre cele mai stupide "sarbatori"