| anonim_4396 a întrebat:

I am facut sex oral unui tip ieri si acum ma doare gatul ingrozitor si ma doare capul. Este posibil sa fie HIV?

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar nu crezi ca HIV-ul bantuie asa peste tot, hai-hui aiurea.de-amp***a. laughing Poate fi vorba de vreo alta infectie posibila si de ce nu probabila, insa in nici un caz HIV. big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Sigur erai transpirată după "muncă" si ori ai baut apă sau suc rece ori te a tras curentul, ce varsta ai? Nu ti e scîrbă sa faci sex oral?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti răcită. Ia aspirină si pentru gît strepsils de supt au alt gust, de lamîie.Bea ceai cald si baga te in pat sa transpiri si pînă mîine te lasă răceala.Te faci bine.Ce varsta ai?

| тєqυιℓα a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Esti sigur? Multumesc mult

| RAY a răspuns:

HIV apare in timp nu imediat, fii calma ca nu ai luat hiv, mai poti face inca mult

| тєqυιℓα a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu imi e laughing nu e chiar ceva ingrozitor

| RAY a răspuns (pentru тєqυιℓα):

Il cunosti pe ala?

| cosmin986522 a răspuns:

Stai draga linistita ca HIV nu se ia asa usor, apropo cum de i-ai facut oral? ca multe nu prea se ofera sa faca

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibi.

| andrey69 a răspuns:

Gatul te doare pentru ca nu este un lucru obisnuit pe care il faci, daca mai practici putin nu o sa mai astfel de dureri, iar durerile de cap provin de la excitarea pe care ti-ai provocato si ai ramas nefinalizata tu.winking

| MishuD a răspuns:

Nope, nu HIV.
Probabil ai executat manevre hardcore sau era omul ceva mai "mare" decat restul si a ajuns undeva unde nu a mai ajuns nimeni. N'ai fi prima tipa care sufera de dureri de/in gât după un oral, se mai întâmplă. Evita miscari "in adâncime" daca te doare, sau exerseaza pana te obișnuiești. E treaba ta ce alegi, conteaza sa te simți fain si sa mai vrei dupa.
Distracție plăcută si o zi frumoasa sa ai!

| JustStitch a răspuns (pentru тєqυιℓα):

Multi ani frumosi si fericiti înainte!

| RoCkKiD a răspuns:

Da, e destul de posibil. In aceiasi masura e posibil sa fi tras curent.