| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare capul ingrozitor. Chiar cand m-am trezit. Oare este de la innot? Ieri am fost la innot, am facut vreo 40-50 de bazine. Ce pot sa fac? Nu vreau sa ma duc la medic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Ia un codamin P

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Ia un pix si baga-l in gura se va face presiune si nu te va mai dureawinking pe bune am incercat si mergebig grin Funda?

| popeasca a răspuns:

La mine Nurofen functioneaza cand am migrene sau dureri musculare de la efort.

| radu999 a răspuns:

Ia un agocalmin