| marry98 a întrebat:

Ma doare gatul dar NU in interior ci in partea stanga si ma doare ingrozitor de dimineata vreau sa va spun ca ieri am lasat geamul deschis si s-a facut un pic de curen.Intrebarea mea este ce as putea face sa imi ameliorez durerea si nu pot merge la medic azi pentru ca e duminica ma doare groaznic si nu pot sa-l misc, stau cu capul intr-o parte
P.S: funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Sa iei antiiflamatorii, pastile si unguente, mergi la farmacie si cere diclofenac gel si pastile si in 2 zile trece garantat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai tras curent probabil.
Iei niste pastile si un unguent ceva si-ti trece.
Te pup!