| Penguin224617 a întrebat:

I-am spus unei fete ca nu o plac(dar de fapt sunt indragostit peste cap dupa ea)si ea s-a cam uitat ciudat la mine.Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Nu te crede, este trista si este ranita. Ai face bine sa fii si tu mai barbat, cum se zice: "sa ai boase". Daca nu, doar tu pierzi, ea isi va gasi pe altul si nu se va mai gandi la tine.

| Penguin224617 explică (pentru Zenithf):

Dar ea mi-a zis ca nu o a ma plc nici o data.

| Zenithf a răspuns (pentru Penguin224617):

Ce ti-a spus dovedeste contrariul. I-a fost ciuda pe tine, ii ciuda ca nu o bagi in seama sau ca nu-i ies lucrurile cum vrea ea.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori nu te place ori nu se astepta sa auda asta de la tine

| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca esti fraier. Daca i-ai spus asa ceva. Daca ii place si ei de tine iti va mai da ocazia sa ii spui exact ce gandesti despre ea.

| OnuOnulică a răspuns:

Că nici ea nu te place.
Tu de ce ai zis asa o.O?

| ywar a răspuns:

Pot sa spun ca esti un pustan... si ea la fel dar... pustoaica evident. La varsta voastra nu prea conteaza! Nu inseamna decat ca tu esti cel care pierde in toata afacerea asta!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru ywar):

Nu pierzi nimic daca zici ceea ce simti pentru cineva. Pierzi daca taci... si traiesti cu regretul ca ar fi putut fi ceva frumos daca aveai curajul sa o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a mirosit ca esti disperat, simplu.