| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Ia ziceti voi credeti in zodiac? eu una nu stiu ce sa cred

14 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

"FIX-PIX"...ca sa vb civilizat. O mare porcarie, trebuie sa crezi in ce faci tu cu manutza ta...nu te gandii la prostii:-p.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred, daca citesti zodiacul in mai multe ziare, reviste etc...vezi ca difera, in fiecare scrie altceva.

| inna a răspuns:

Nu cred, desi uneori se mai potrivestehee hee

| Viuvi a răspuns:

Eu nu cred.
Insa imi place sa citesc... din pura curiozitate...
zodiacu de zii cu zii nu se potriveste niciodata -parerea mea- insa caracterizarea generala cam 60% se potriveste, cel putin pentru mine!
Imi plac cele rautacioase care iti critica defectele pana te bufneste si pe tine rasul laughing

| sorin a răspuns:

Nu cred, poate ca uneori se nimereste sa se intample ce zice zodiacul dar atat.

| byenkutzyk a răspuns:

Si da si nuhee heeSi mie m-i se potriveste cateodatalaughing

| Gabry a răspuns:

Eu cred, pentru ca sunt caracterizata exact ca si zodia mea.

| zuzushi a răspuns:

Cred ca e un placebo happy
de ex: citesti azi: vei fii foarte energica si te vei intelege cu toata lumea. te gandesti la ce scrie acolo si toata ziua vei face exact cum scrie acolo
maine: vei da un examen si vei lua nota mica. daca vei da lucrare, te vei gandi la ce era scris atunci pentru tine si evident, nu vei face mare lucru.

| ioanapysycuutata a răspuns:

Da cred, eu sunt zodia fecioara si tot ce scrie despre zodie e adevarat!

| adinescu a răspuns:

E o porcarie. daca il citesti si o sa zica "azi o sa i o cearta sau o problema la munca..."te face sa t gandesti la c a spus si chiar o sa se intample

| ---droid-kid--- a răspuns:

Nulaughing
(idem ady)
daca il citesti si iti spune ca te vei certa cu iubitu/iubita(exemplu) stai cu gandu la asta si se va intamplatongue

| cutie a răspuns:

Porcarie bv adywinking

| alle529 a răspuns:

Cateodata cred si eu pentru ca scrie lucruri adevarate, da` cateodata nu, tot timpul imi citesc zodiacul si de multe ori imi scrie numai adevarulhappy

| ubitzika a răspuns:

Cateodata da cateodata nu