| M a întrebat:

Ian Somerhalder e impreuna cu NinA DOBREV? (vreau linkul' daca e adevarat)
funda + vot

Răspuns Câştigător
| AdelaP a răspuns:

Asa cred uite aici
http://www.blogvedete.com/......-impreuna/

3 răspunsuri:
| M explică:

Ms:*
cine stie poate vor sa ascunda asta laughinglove struck

| winchesters a răspuns:

Sunt impreuna, pentru ca ies impreuna la toate evenimentele.Cel putin asa se zvoneste. As vrea tare mult sa o confirme si ei. Cat despre link, intra pe site-ul lor gasesti acolo toate stirile;]]

| paullynna a răspuns:

Nu nu cred asta pentru ca ei nu sunt impreuna in realitate sunt buni prieteni dar sunt vazuti atat de mult impreuna pentru ca ei fac parte dintre actorii din rolurile principale si trebuie sa-si promoveze serialul la care lucreaza iar pentru asta trebuie sa fie convingatori asta e parerea mea.