| MistikkGirl a întrebat:

Ian Somerhalder si Nina Dobrev sunt impreuna, adica in viata reala?

Răspuns Câştigător
| paullynna a răspuns:

Recent au fost fotografiati impreuna la paris tinandu-se de mana dar eu cred ca cei doi nu sunt impreuna deoarece au negat acest lucru afirmand ca sunt doar foarte buni prieteni eu cred ca ei vor doar sa le demonstreze paparrazilor ca se inseala in privinta lor sa nu mai scrie porcarii despre ei prin ziare sa nu-i perjudicieze atat pentru ca si-au dat seama ca daca se ascund isi fac mai mult rau lor insusi este ca si cum ar ascunde ceva pentru ca ei stiu mai bine ce este cu viata lor ce se intampla cu viata lor privata mai bine decat parrazi sau oricine altcineva si din moment ce cei doi au infirmat in repetate randuri ca nu au decat o relatie profesionala inseamna ca intre ei nu este altceva decat o relatie de prietenie. Chiar nina a declarat in februarie anul acesta ca intre ea si ian nu este nimic altvceva decat o relatie de prietenie.

7 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Daa

| TheLittleReaper a răspuns:

Revistele spun ca sunt cu toate ca ei au declarat ca nu sunt impreuna, nimeni nu stie dar dupa parerea mea acestea sunt numai zvonuri pentru a face reclama serialuluihappy

| Crinaaaaa a răspuns:

Poi...in 2011 acestia doi au comfirmat ca sunt impreuna sica se iubesc

| marymartvd a răspuns:

Revistele scriu ca cei doi si-au petrecut Ziua indragostitilor impreuna si au recunoscut si ei asta, dar totusi au declarat ca sunt doar buni prietenihappy

fundabig grin

| IoanaMariaB a răspuns:

S-au despartit de aproximativ doua luni. Au avut o relatie de trei ani. Nu au vorbit inca in vreun interviu despre motivele despartirii pentru ca sunt discretii in legatura cu viata personala, dar se speculeaza ca este vorba de diferenta de varsta. Ea are 24 de ani, el are 34 de ani si isi dorea ceva mai serios, iar ea nu era pregatita pentru asa ceva este inca tanara.

Si mie imi pare rau ca nu mai sunt impreuna, erau un cuplu ata de frumos.

Poti citi mai multe stiri actuale despre ei aici:

http://www.blogvedete.com/tag/nina-dobrev/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)

| ade99 a răspuns:

Nu s-au despartit