| yoop a întrebat:

Iau AC, am inceput sa le iau din prima zi de CM asa cum e indicat, dupa 4 pastile am avut contact sexual neprotejat, dar nu s-a terminat in mine. Nu e nici un risc nu? Pentru ca din cate stiu eu protectia incepe odata cu prima pastila administrata, dar numai dupa 7 zile e sigura 99, 9%, pentru ca 100% nu se poate...adica se poate termina in tine dupa administrarea a 7 pastile luate corect. Deci e vreau risc?

Multumesc!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este nici un risc, daca le-ai luat la indicatia medicului.

| Arthur a răspuns:

Nici o problema, stai linistita.

| ShineMe a răspuns:

@brigaela are dreptate daca un doctor ti-a zis de acest lucru ca e bun inseamna ca are dreptate. Poti sta linistita.Succes in continuare