| SoareMicutz a întrebat:

Ieri am facut sex cu prietenul meu (protejat). Acesta si. a pus prezervativul, a ejaculat. Ne.am oprit dar ne.am aprins iar, de data aceasta nu a mi-a fost totul asa bine pentru ca atunci cand s. a terminat totul ne.am dat seama ca prezervativul (cel de al doilea pe care il pusese ) nu era nicaieri. Am mers la baie si am descoperit ca acesta era in mine! Prietenul meu sustine ca nu are cum sa fi fost ceva in el! Nu era nicio urma! Imi era totusi foarte frica deoarece nu stiu exact in ce moment a cazut de pe penisul lui. si poate se insela si era ceva inauntru. sad Azi mi-a venit ciclul care a innceput sa fie regulat in ultima vreme. Credeti ca sunt sanse sa raman insarcinata?straight face

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ciclul a venit in ziua in care trebuia, nu esti insarcinata.

| mgtow a răspuns:

Hai termina cu basmele la nimeni nu i-a ramas prezervativul in vagin si acum te aud pe tine, nu cumva esti plictisita?

| RXN a răspuns:

Linisteste-te,daca astazi ti-a venit menstruatia, nu ai cum sa fii insarcinata.Multa grija pe viitor.happy

| AndaWest a răspuns:

La 10 zile inainte si dupa ciclu nu ramai insarcinata, dovada e si faptul ca ti-a venit ciclul, dar oricum fiti mai atenti data viitoare

| Ciprian a răspuns:

Nu, nu exista sanse de a ramane insarcinata.

| ionut7782 a răspuns:

Depinde si de norocul care il ai.in situatia de fata dupa cum suna sigur poti ramane insarcinata chiar daca ti-a venit ciclul.mai asteapta o saptamana doua si mergi la un consult.asa poti sti mai sigur. daca el a ejaculat si nu a avut prezervativul pe penis ai multe sanse sa ramai.totul vei sti daca faci un control.succes.

| ema69 a răspuns:

Daca ciclul ti-a venit regulat, ai scapat...de data asta.

| Adinuzza1 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, data viitoare fiti mai atenti!

| noneee a răspuns:

Micutzo>>acu vorbesc cu sens propriu de baza
daca ai fi stiut cate ceva despre viata sexuala si fi stiut ca odata cu inceperea ei menstruatia va fi regulata. Data viitoare mai cu grija,si ar fi indicat sa mergi l un ginecolog sa iti prescrie niste anticonceptionale,pentru siguranta, ca, din cate am inteles o faceti destul de des...

| pacha a răspuns:

Buna, eu cred ca din moment ce prezervativul era gol nu ai cum sa ramai insarcinata deoarece oricat de epuizate ar fi testiculele chiar daca nu mai exista deloc spermatozoizi tot mai iese o substanta care in general e apa+sare. Daca spui ca menstruatia iti vine regulata parerea mea e ca nici cum nu ai sa fi ramas insarcinata, oricum cel mai bine ar fi o analiza. Bafta!

| mittityka a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul nu!

| madalina_1452 a răspuns:

Am si eu o intrebare ieri am facut dragoste cu prietenul meu si a lasat in mine petru ca eu am vrut dar nu stiu de ce azi mi-a venit ciclul normal trebuia sa imi vina pe 23, oare pot sa raman insarcinata?