| anonim2015trr a întrebat:

Deci, treaba sta in felul urmator. Eu am facut ieri sex cu prietenul meu si eram in ziua ovulatiei. El si.a pus prezervativ, insa la un moment dat, spre final, prezervativul iesea de pe penis pana la jumatate si se rula la loc o data cu intrarea mea.
Exista riscul sa raman insarcinata si azi sa fie nevoie sa iau pastila de a doua zi? Ma gandesc la acea picatura a placerii care poate s.a scurs pe langa prezervativ.
De asemenea, dupa ce am vazut asta, ne.am oprit si si.a dat drumu pe piept deci nu a ejaculat inauntru.

Va rog raspundeti repede

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Ca sa te lamuresti cred ca trebuie sa citesti acest articol

www.jurnalbizar.wordpress.com/2015/02/07/29/

| wolder a răspuns:

Jurnalbizar.wordpress.com

| Alcyon a răspuns:

Probabil ca l-a pus pe dos, sau i-a scazut erectia. Aveti grija, fiindca prezervativul poate aluneca daca nu-i bine pus, si sa va treziti cu surprize (mai ales daca esti in perioada fertila).

| anonim2015trr explică (pentru Alcyon):

Nu, prezervativul era corectpus, stiu asta.
Dar daca totusi se 'inmuiase' putin, exista posibilitatea sase fi scurs lichid preseminal?

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Eu cred ca i.a scazut erectia, dupa cum mai e spus. Prezervaticul are, de asemenea, un orificiu de colectare (o mica gropita in capat), nu stiu daca ai observat, deci putin probabil sa se fi scurs asa usor pe langa ca doar nu si.a dat drumul in cat sa fie full... Data viitoare sa fiti mai atenti!