| PapushaBruneta a întrebat:

Ieri la liceu scria la baie pe usa "veceu stricat" si eu nu am crezut si am mers si cand am tras apa a sarit tot pe mine si am mers in clasa sa ma schimb pe haine am avut noroc ca am avut ieri sport si aveam haine de schimb. Si colegii tot intrebau ce pute si un baiat din clasa a mirosit toate fetele si cand a ajuns la mine si-au dat seama ca eu, si mie nu-mi place sa port sutien si mi se vedeau sfarcurile ca nu eram uscata bine de tot ca m-am sters cu chilotzii si sosetele sad. Acum toti rad de mine si ma simt penal straight face, cand am ajuns acasa mama m-a vazut si si-a sunat toate prietenele si le-a zis ce-am patit si toate or venit la noi acasa ca in fiecare vinneri joaca mama poker cu ele si toata noaptea le auzeam de la mine din camera cum radeau de mine. Ele erau in bucatarie si eu plangeam sad. De ce trebuie mama mea sa fie mereu asa?

11 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cred ca e o intrebare pusa la misto la fel ca toate intrebarile tale de altfel.
oricum mi-ai inveselit ziuarolling on the floor

| unknow a răspuns:

Uffff, ce sa-ti spun, asa era si mama mea, dar am stat de vb cu ea serios si direct, i-am spus ca e deranjant j si-a cerut scuze! acum totul e bine si nu mi face de-astea! deci cea mai buna solutie este comuninacrea, dar trebuie sa ti sa-i spui ce te doare ca ea sa stie ce sa vindece! e mama ta pana la urma

| anca13 a răspuns:

Ai dat-o de perete acum laughing

Răspuns utilizator avertizat
| VampireDeea144 a răspuns:

Trebuie sa ii spui ca nu te simti bine ca rad de tine! zile sa se puna in locul tau s-ar simti si ele oribil! explica-le ca nu e deloc amuzant ceea ce ti s-a intamplat tie...

| pink_3524 a răspuns:

Pfff...straight face
ce mama...
chiar nu stiu ce sa iti spun...doar.tine capul suswinking
nu lasa nimic sa te raneasca!winking
nu au minte:-J

| marianraz23 a răspuns:

Esti buna de pl

| Bibuşca a răspuns:

Esti cea mai tare fata sincer iti spunhappy.Mai pune intrebari din astea amuzante pentru ca mai inveselit am raslaughinglaughinglaughing prea mult esti tare rau pui niste intrebari misto care te spargi de ras de ele.Mai pune pentru ca ai intrebari prea amuzante rolling on the floor

| pinguinuVerde a răspuns:

Uf,prietenii nu sunt buni nici măcar atunci când n-ai nevoie de eiwinking

Fă-le aceeşi farsă, când vrea vreuna să meargă cu tine la baie le spui că wc-ul s-a reparat, şi le vei face o surpriză
P.s : scărbos gurl...o să treci happy

| Gumã a răspuns:

laughing Nu esti in desene d`alea animate cand mamele sunt stricate la cap si bla bla bla.

laughing rolling on the floor Domane fat`o ce`ai in capu` ala?laughing

| MikiPiki a răspuns:

Ce mama tare ai.