| Alina894 a întrebat:

Ieri m-am culcat cu prietenul meu si s-a terminat de 3 ori fara sa intrerupem actul sexual. El are 37 de ani, pana acum nu era atat de potent. E vreo cauza psihologica pentru asta?

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E posibil si fara pastile sau alti stimulenti externi, dar mai rar. Deci daca nu a luat pastile e o cauza "psihologica". Daca are 37 de ani, nu-ti mai bate capul cu motivele, stie el ce trebuie sa faca, tu ai grija sa nu ramai insarcinata si bucura-te de moment. Si numarul ejacularilor nu e acelasi lucru cu a face bine sex, si in general la cei prea tineri problema principala e ejacularea precoce iar la cei prea batrani erectia. E o aberatie ca pustii sunt mai buni la pat - unii au mai multa energie, altii stiu mai bine sa si-o foloseasca, depinde de chimie si echilibru. Prietenul tau e posibil sa se fi ajutat cu ceva, si daca a iesit bine nu e ultima oara asa ca incearca sa-l "recompensezi" cumva.

| MMihai a răspuns:

Nu am idee, că nu eram acolo!

| liviu42 a răspuns:

Poate a fost foarte excitat si te-a dorit foarte mult!

| mary_1521 a răspuns:

Poate ca pana acum nu i-a placut sa se culce cu tine...

| xCapsunica a răspuns:

37? si tu cati ai de intri pe site-uri de astea, mai de adolescenti?

| smarti a răspuns:

Poate ia viagra

| Alina894 explică:

Mai are importanta cati ani am? Important e ca nici pustanii nu sunt atat de buni la pat. Sau sunteti invidioase?

| xxxxxxxxxxxxx a răspuns:

Auzi... cati ani ai?