| anonim_4396 a întrebat:

Imi cer scuze ca pun intrebarea aici dar aici sunt mai multi vizitatori.
De ce cand vreau sa-mi intru un cont imi spune ca parola sau emailul nu este bun?straight face
Am dat si pe Am uitat parola, am primit un email si tot nu mergestraight face
De ce?straight face

3 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Din cauza site-ului. Icearca de mai multe ori scriind totul de la capat.Si mie imi face la fel.Pana la urma merge...

identitate
| identitate a răspuns:

Din cauza site-ului.Incearca de mai multe ori scriind totul de la capat.Si mie imi face la fel.Pana la urma merge...

| tyana a răspuns:

E o problema cu netul sau pc-ul cred.Mai inainte am patit acelasi lucru si dupa ce am dat un restart a mers.