| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am făcut azi un nou cont de email după care am vrut să fac un cont de Youtube pe baza acestui cont de email nou dar am probleme. Pe adresa mea de email nu am primit niciun mesaj cu link-ul de confirmare a contului de Youtube asa ca nu-l pot accesa. Când intru pe Youtube și mă loghez cu emailul si parola contului următoarea fereastră îmi spune să verific emailul pentru mesajul cu link-ul de confirmare dar nu am primit niciun mesaj. Ce pot face? FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Vezi sa nu fie pe la spam sau alta sectiune

| anonim_4396 explică (pentru SouLIce):

M-am uitat dar nu am primit nimic.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Mai faci un cont de mail, vezi daca problema se repeta. Pe altceva, sa nu fie la fel ca cel facut azi. Bafta!