| OvidiuNitan364 a întrebat:

Imi curge sange din penis cand ma masturbez, este un fel de sperma rosie, ce sa fac?
Mi-e frica sa-i spun lui mama...

12 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Ii spui lui maica-ta ca ai sangerari cand urinezi si ca trebuie sa te duca la urolog. Medicului urolog poti sa-i spui adevarul pentru a te putea ajuta cum trebuie.

| Design2021 a răspuns:

Ar trebui sa consulti un medic urolog.

Daca iti este rusine sa ii spui mamei ca te masturbezi, spune-i ca ai observat ca iti curge sange doar, fara detalii.

| OvidiuNitan364 explică (pentru Design2021):

Dar vreau fara mama.

| OvidiuNitan364 explică (pentru CIaudiu):

Si daca ii spun tatalui?

| Violleta2022 a răspuns:

Ia-l pe taica-tu si fuguta la spital!

Răspuns utilizator avertizat
| CIaudiu a răspuns (pentru OvidiuNitan364):

Mult mai bine!

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

E grav, fă-ți programare la urologie

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog. In urma consultului facut de medic te va sfatui ca sa faci in continuare.

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| brot123 a răspuns:

Ce ai facut? s-a rezolvat? am aceeasi problema