| Lukasz a întrebat:

Am pe penis o coaja si sange ceva gen dupa ce te lovesti si trebuie sa desprinzi pielea aceea si curge sange. Poate fi din cauza ca ma masturbez mult?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca asta este cauza.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Dacă e la ață atunci ți-ai rupt-o deci nu e problemă

| RandomNameIdontCare a răspuns:

Logic vorbind, asta e o rana, si nu conteaza in ce fel ai primit-o, ori te-ai lovit cu penisu de ceva ori ai facut o **** extrem de dura.Si da, e destul de posibil ca e de la masturbare, daca o faci intens si dur.

| Anonim529 a răspuns:

E din cauza ca ai tras fortat de acea piele care acopera capul penisului, cred. In orice caz, e bine sa te prezinti la un urolog sa te consulte.