| DenisaCosmina76 a întrebat:

Imi curge un lichid transparent si lipicios di vagin. Ce este? Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa mergi la ginecolog sa vezi daca nu e o infectie cumva, ai asigurare mergi la doctor nu sta

| Violleta2022 a răspuns:

Este normal, sunt secretiile vaginale!
Ce ar trebui sa faci?
Sa te speli dimineata si seara la poponet, cu apa calda si sapun si sa schimbi chilotul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te linistesti si eventual sa incerci sa te informezi cat mai corect in privinta bunei functionari a aparatului tau uro-genital. Trebuie sa stii ca un vagin sanatos si functional se autocurata permanent prin acele scurgeri de secretii vaginale a carei existenta este absolut normala chiar daca uneori te mai supara si enerveaza ca-ti mai pateaza chiloteii in zona lor de contact cu "pasarica" ta. Nu trebuie sa faci nimic in plus decat sa-ti speli zilnic minim de 2 ori "pasarica" sa mentii o igiena cat mai buna a intregii zone vulvare si sa-ti schimbi chilotii ori de cate ori se umezesc "mult prea tare". big grin

| Andrei258 a răspuns:

Este licchdvaginal lubrifiant natural